ReklamaNajlepsze TAXI w Łodzi. 

Szybko. Tanio. Bezpiecznie.

Michał Kozak

tel. +48 530 467 788

email: mickoz299@wp.pl


OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Mieszkaj tanio!

Żyj ekologicznie!


F.H.U. SOLMAR

MARCIN ULANICKI
solmar.lodz@gmail.com
tel.: 792-615-928


SPRZĘT DO BADMINTONA 


Rakietki Odzież Akcesoria

piotr.zawirski@o2.pl


            W jednej ze strażackich szkół dwóch ludzi miało bardzo duże trudności z informatyką. Byli to panowie nieco starsi i komputery były im obce. Przez inne przedmioty w szkole jakoś się przedzierali, ale z informatyki wyjątkowo im nie szło. Ponieważ z zaliczeniami było krucho, a i nauczyciel informatyki był wyjątkowo specyficzny, panowie musieli zdawać egzamin komisyjny. Szczególnie jeden z nich był informatycznie mniej zdolny niż na innych polach.
Na egzaminie szło bardzo ciężko. Jednym z zadań było sformatowanie tekstu w Wordzie. Zmiana czcionek, jakieś wytłuszczenie części tekstu. Nic jednak nie wychodziło, zwłaszcza mniej zdolnemu strażakowi.
Komisja siedzi, a na ekranie komputera nic. W końcu nauczyciel informatyki podchodzi do strażaka, zagląda przez ramię i przygląda się zadaniu.
- Panie, chociaż otwórz pan jakieś okno! – mówi zniecierpliwiony.
Na to strażak wstaje, podchodzi do okna i je otwiera.
A że światy wirtualny i rzeczywisty teraz tak bardzo się przenikają, zadanie zostało zaliczone i wynik egzaminu był pozytywny.  


Kolejna książka Jacka Kusińskiego. Pasjonująca historia, dzięki której możemy się wiele nauczyć. Łodzianie w trudnej wojennej atmosferze pokazali, że można się zorganizować. Stworzyć samorząd i działać dla dobra innych. Po „Księdze fabryk Łodzi” i „Łodzi na mapach 1793-1939” następny ukłon w stronę regionalnej historii. A my powinniśmy się pokłonić pomysłodawcy Jackowi Kusińskiemu.


Najlepiej wydana książka o historii Łodzi. Tej historii uczymy się z map. W każdej z nich jest cząstka miasta. Niezwykłe dzieło Jacka Kusińskiego.


Obowiązkowa pozycja dla łodzian i nie tylko. Historia Ziemi Obiecanej widziana przez pryzmat łódzkich fabryk.

Liczy się bezpieczeństwo.