ReklamaNajlepsze TAXI w Łodzi. 

Szybko. Tanio. Bezpiecznie.

Michał Kozak

tel. +48 530 467 788

email: mickoz299@wp.pl


OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Mieszkaj tanio!

Żyj ekologicznie!


F.H.U. SOLMAR

MARCIN ULANICKI
solmar.lodz@gmail.com
tel.: 792-615-928


SPRZĘT DO BADMINTONA 


Rakietki Odzież Akcesoria

piotr.zawirski@o2.pl


Zasłyszane od strażaków
Sklep monopolowy
      Strażacy otrzymali zgłoszenie, że należy otworzyć sklep monopolowy. Było podejrzenie, że w środku właściciel stracił przytomność. Dowodem mają być poprzewracane skrzynki z piwem. Poszkodowany ma się znajdować gdzieś między skrzynkami. Straż ma pojechać, otworzyć sklep, udzielić pomocy.
      Strażacy jadą na sygnale. Pomoc człowiekowi jest zawsze priorytetem. Wóz strażacki szybko dojeżdża do wskazanego miejsca. Dowódca wysiada z wozu. Dobiega do sklepu. A na drzwiach karteczka: „wracam za 30 minut”.


Kolejna książka Jacka Kusińskiego. Pasjonująca historia, dzięki której możemy się wiele nauczyć. Łodzianie w trudnej wojennej atmosferze pokazali, że można się zorganizować. Stworzyć samorząd i działać dla dobra innych. Po „Księdze fabryk Łodzi” i „Łodzi na mapach 1793-1939” następny ukłon w stronę regionalnej historii. A my powinniśmy się pokłonić pomysłodawcy Jackowi Kusińskiemu.


Najlepiej wydana książka o historii Łodzi. Tej historii uczymy się z map. W każdej z nich jest cząstka miasta. Niezwykłe dzieło Jacka Kusińskiego.


Obowiązkowa pozycja dla łodzian i nie tylko. Historia Ziemi Obiecanej widziana przez pryzmat łódzkich fabryk.

Liczy się bezpieczeństwo.