ReklamaNajlepsze TAXI w Łodzi. 

Szybko. Tanio. Bezpiecznie.

Michał Kozak

tel. +48 530 467 788

email: mickoz299@wp.pl


OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Mieszkaj tanio!

Żyj ekologicznie!


F.H.U. SOLMAR

MARCIN ULANICKI
solmar.lodz@gmail.com
tel.: 792-615-928


SPRZĘT DO BADMINTONA 


Rakietki Odzież Akcesoria

piotr.zawirski@o2.plUsługi BHP. Nasza oferta obejmuje:

  • szkolenia wstępne
  • szkolenia okresowe
  • ocenę ryzyka zawodowego
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • kontrolę stanowisk pracy
  • nadzór 

Jesteś zainteresowany usługami przeciwpożarowymi
lub legalizacją gaśnicy ? Skontaktuj się z nami:

91-495 Łódź
ul. Wiklinowa 23/4
Piotr Zawada
tel. kom.: +48 889 277 268
Łukasz Nowak
tel. kom.: +48 530 951 500

Szkolenie wstępne to pierwsze szkolenie, któremu jesteśmy poddawani w pracy. Każdy z nas podejmując nową pracę musi być przeszkolony. Szkolenie wstępne składa się z instruktażu ogólnego i stanowiskowego. Służba BHP po jego ukończeniu sporządza "kartę szkolenia", która znajduje się w naszych dokumentach. Ukończenie szkolenia wstępnego jest niezbędnym warunkiem do rozpoczęcia pracy. Zatem musimy przejść szkolenie, żeby rozpocząć pracę.

Szkolenie okresowe to odnowienie i uzupełnienie wiedzy z zakresu BHP. Każdy z nas musi w takim szkoleniu uczestniczyć. Jego częstotliwość uzależniona jest do zajmowanego stanowiska. Na przykład pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych muszą być poddawaniu szkoleniom okresowym raz na trzy lata. Pracownicy administracyjno-biurowi, ze względu na bezpieczeniejsze warunki pracy, uczestniczą w takich szkoleniach raz na sześć lat.

Ocena ryzyka zawodowego. Każdy z nas wykonując pracę jest narażony na niebezpieczeństwa. Kucharz może się poparzyć od potrawy. Robotnik budowlany może skręcić nogę na nierównościach terenu. Ocena ryzyka zawodowego to dokument, w którym pokazywane jest niebezpieczeństwo w pracy, jaką wykonujemy i skutki tego niebezpieczeństwa. Każdy z nas przed rozpoczęciem pracy powinen być zapoznany z ryzykiem zawodowym.

Sporządzanie dokumentacji powypadkowej. Zgodnie z przepisami pracodawca musi dokumentować wypadki w pracy. W tym celu bada się okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Każdy wypadek powinien być szczegółowo opisany, aby w przyszłości środowsko pracy było bezpieczeniejsze.

Kontrola stanowisk pracy to sprawdzenie, czy w środowisku pracy nie ma niebezpieczeństwa, które mogłoby nas narazić na utratę zdrowia, a nawet życia.

Nadzór to czynności kontrolne prowadzące do sprawdzenia bezpieczeństwa w pracy, wyciągnięcie wniosków, jeżeli takie występują, i stosowanie środków profilaktycznych, aby nie dochodziło do wypadków.


Cennik usług BHP

LP.

USŁUGA

CENA

1.

Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych (stacjonarne)

40 zł.

2.

Szkolenie okresowe BHP kadry kierowniczej

45 zł.

3.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

100 zł.

4.

Wypadki przy pracy

Od 200 zł.

5.

Ocena ryzyka zawodowego

100 zł.

6.

Szkolenie przeciwpożarowe

30 zł.Kolejna książka Jacka Kusińskiego. Pasjonująca historia, dzięki której możemy się wiele nauczyć. Łodzianie w trudnej wojennej atmosferze pokazali, że można się zorganizować. Stworzyć samorząd i działać dla dobra innych. Po „Księdze fabryk Łodzi” i „Łodzi na mapach 1793-1939” następny ukłon w stronę regionalnej historii. A my powinniśmy się pokłonić pomysłodawcy Jackowi Kusińskiemu.


Najlepiej wydana książka o historii Łodzi. Tej historii uczymy się z map. W każdej z nich jest cząstka miasta. Niezwykłe dzieło Jacka Kusińskiego.


Obowiązkowa pozycja dla łodzian i nie tylko. Historia Ziemi Obiecanej widziana przez pryzmat łódzkich fabryk.

Liczy się bezpieczeństwo.